O firmie

Firma BIT powstała w 2003 roku i zajmuje się kompleksowym wykańczaniem wnętrz. Z czasem postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność o sprzedaż i montaż nowoczesnych drzwi. Stworzyliśmy BIT Salon.

Dzięki zgromadzonemu doświadczeniu w zakresie wystroju wnętrz, po spotkaniach z architektami i stolarzami stworzyliśmy salon, w którym każdy klient może wybrać drzwi pasujące do jego mieszkania, domu. Oferujemy kompetentną obsługę, doradztwo techniczne, wykonanie bezpłatnych pomiarów w domu klienta, profesjonalny montaż. Oferta BIT Salonu jest stale wzbogacana o coraz nowsze modele drzwi, zgodne z najnowszymi trendami, zasadami funkcjonalności połączone oczywiście z wysoką jakością wykonania.

W salonie przy ulicy Raginisa 9A w Białymstoku znajduje się ekspozycja naszych drzwi, dostępnych oklein oraz akcesoriów do drzwi. Zasadą, którą się kierujemy jest zaspokajanie potrzeb naszych wymagających klientów, dlatego oprócz standardowej oferty, wykonujemy również drzwi nietypowe wg. projektu klienta lub architekta.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy

Poniedziałek - Piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 8.00 - 14.00

banner BitSalon
Wszelkie prawa zastrzeżona © NEODRZWI 2009 Polityka cookies creo by webcreo.pl / creative Lab